Collection: Beans + Grains + Pasta

Beans, grains, & pasta
38 products
  • Beans, Amy's Organic Vegetarian Refried 15.4 Oz.
    Regular price
    $4.99
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Beans, Black Dried El Mexicano 4 lb.
    Regular price
    $6.99
    Sale price
    $6.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Beans, Bush's Original Baked 16 Oz.
    Regular price
    $2.99
    Sale price
    $2.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Beans, Double A Black Beans 1 Lb.
    Regular price
    $1.99
    Sale price
    $1.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Beans, Double A Triple Wash Pinto 4 Lb.
    Regular price
    $5.79
    Sale price
    $5.79
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Beans, La Costena Pinto Refried 20.5 Oz.
    Regular price
    $1.79
    Sale price
    $1.79
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Beans, Peruano 10 Lb.
    Regular price
    $18.70
    Sale price
    $18.70
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Beans, Rosarita Refried Spicy Jalapeno 16 Oz.
    Regular price
    $2.99
    Sale price
    $2.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Beans, S&W Garbanzo 15 Oz.
    Regular price
    $1.79
    Sale price
    $1.79
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Beans, S&W Kidney 15 Oz.
    Regular price
    $1.79
    Sale price
    $1.79
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Beans, Teasdale Black 15 Oz.
    Regular price
    $1.89
    Sale price
    $1.89
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Beans, Teasdale Pinto 15 Oz.
    Regular price
    $1.99
    Sale price
    $1.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Chili, Amy's Organic Medium 14.7 Oz.
    Regular price
    $4.99
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Chili, Hormel No Beans 15 Oz.
    Regular price
    $3.99
    Sale price
    $3.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Hamburger Helper, Lasagna
    Regular price
    $2.49
    Sale price
    $2.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Mac & Cheese, Annie's Organic White Cheddar
    Regular price
    $2.99
    Sale price
    $2.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Mac & Cheese, Annie's Real Aged Cheddar
    Regular price
    $2.99
    Sale price
    $2.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pasta, Explore Cuisine Gluten Free Organic Chickpea Fusilli 8 Oz.
    Regular price
    $4.99
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pasta, Explore Cuisine Gluten Free Organic Chickpea Spaghetti 8 Oz.
    Regular price
    $4.99
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pasta, Explore Cuisine Gluten Free Organic Edamame Mung Bean Fettuccine 8 Oz.
    Regular price
    $4.99
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pasta, Explore Cuisine Gluten Free Organic Green Lentil Lasagne 8 Oz.
    Regular price
    $4.99
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pasta, Explore Cuisine Gluten Free Organic Green Lentil Penne 8 Oz.
    Regular price
    $4.99
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pasta, Garofalo Casarecce Gluten Free 12 Oz.
    Regular price
    $7.99
    Sale price
    $7.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pasta, Garofalo Conchiglioni 10 Lbs.
    Regular price
    $11.00
    Sale price
    $11.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pasta, Garofalo Linguine 10 Lbs.
    Regular price
    $11.00
    Sale price
    $11.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pasta, Garofalo Penne 10 Lbs.
    Regular price
    $11.00
    Sale price
    $11.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pasta, Garofalo Spaghetti 10 Lbs.
    Regular price
    $11.00
    Sale price
    $11.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pasta, Penne Rigate 16 Oz.
    Regular price
    $7.99
    Sale price
    $7.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Rice, Field Day Organic Long Grain Brown 2 Lbs.
    Regular price
    $9.99
    Sale price
    $9.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Rice, Jasmine Brown 2 Lbs.
    Regular price
    $6.99
    Sale price
    $6.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Rice, Khazana Premium Basmati 2 lb.
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Rice, Long Grain White 25 Lbs.
    Regular price
    $28.00
    Sale price
    $28.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Rice, Lundberg Wild Blend 25 Lbs.
    Regular price
    $43.20
    Sale price
    $43.20
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Rice, Organic Sushi 25 Lbs.
    Regular price
    $42.00
    Sale price
    $42.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Rice, Parade Long Grain White 16 Oz.
    Regular price
    $1.99
    Sale price
    $1.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Rice, Rue & Forsman Ranch Basmati Brown 2 Lbs.
    Regular price
    $6.99
    Sale price
    $6.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Rice, Rue & Forsman Ranch Basmati White 2 Lbs.
    Regular price
    $6.99
    Sale price
    $6.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Rice, Rue & Forsman Ranch Organic Premium Brown Short Grain 2 Lbs.
    Regular price
    $6.99
    Sale price
    $6.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out