Collection: Fresh Produce

175 products
  • Avocado 4 Ct.
    Regular price
    $4.99
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Banana Bunch
    Regular price
    $2.99
    Sale price
    $2.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Strawberries, Watsonville Grown 1 Lb.
    Regular price
    $2.49
    Sale price
    $2.49
    Regular price
    $3.99
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Corn, Fresh Locally Grown 3 Ct.
    Regular price
    $1.99
    Sale price
    $1.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Blueberries, Organic 6 Oz.
    Regular price
    $3.99
    Sale price
    $3.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Strawberries, Organic 1 Lb.
    Regular price
    $4.50
    Sale price
    $4.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Asparagus 1 Bu.
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Broccoli Crowns 2 Ct.
    Regular price
    $3.98
    Sale price
    $3.98
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Beans, Green California Grown 1 Lb.
    Regular price
    $2.49
    Sale price
    $2.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Bell Pepper, Red 3 Ct.
    Regular price
    $3.99
    Sale price
    $3.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Garlic Bulb
    Regular price
    $0.69
    Sale price
    $0.69
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Banana, Organic Bunch
    Regular price
    $3.99
    Sale price
    $3.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Mushrooms, Crimini 1 Lb. Local
    Regular price
    $3.49
    Sale price
    $3.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Melon, Cantaloupe Locally Grown
    Regular price
    $2.49
    Sale price
    $2.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Green Onions 2 Bu.
    Regular price
    $2.99
    Sale price
    $2.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Celery, Bunch California Grown
    Regular price
    $0.99
    Sale price
    $0.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Onions, Yellow 5 Ct.
    Regular price
    $3.99
    Sale price
    $3.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Grapes, Seedless Red Locally Grown 2 Lbs.
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cucumber, 3 Ct.
    Regular price
    $1.50
    Sale price
    $1.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Blueberries 6 Oz.
    Regular price
    $3.99
    Sale price
    $3.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Carrots, 1 Lb.
    Regular price
    $2.00
    Sale price
    $2.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Tomato, Roma 5 Ct.
    Regular price
    $3.25
    Sale price
    $3.25
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Brussels Sprouts 2 Lbs.
    Regular price
    $3.98
    Sale price
    $3.98
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Tomato, Vine Ripe 5 Ct.
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Lemons, 1 Lb. Locally Grown
    Regular price
    $2.99
    Sale price
    $2.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Spinach, Organic Baby 1 Lb. California Grown
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Melon, Watermelon Seedless Each Locally Grown
    Regular price
    $7.99
    Sale price
    $7.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Limes 5 Ct.
    Regular price
    $2.49
    Sale price
    $2.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Blackberries 6 Oz.
    Regular price
    $3.99
    Sale price
    $3.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Romaine, Organic Hearts 3 Ct. Local
    Regular price
    $3.99
    Sale price
    $3.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Squash, Zucchini 3 Ct. Local
    Regular price
    $2.99
    Sale price
    $2.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Melon, Honeydew Each Locally Grown
    Regular price
    $2.99
    Sale price
    $2.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Mango 2 Ct.
    Regular price
    $3.99
    Sale price
    $3.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Nectarines, Yellow 5 Ct. Locally Grown
    Regular price
    $4.99
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Raspberries 6 Oz.
    Regular price
    $3.99
    Sale price
    $3.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Tomato, Organic & Fair Trade Cherry Mix 1 Pt.
    Regular price
    $3.99
    Sale price
    $3.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apples, Organic Fuji 5 Ct.
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pineapple, Each
    Regular price
    $3.99
    Sale price
    $3.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Onions, Red 5 Ct.
    Regular price
    $3.25
    Sale price
    $3.25
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Carrots, Baby 1 Lb.
    Regular price
    $2.99
    Sale price
    $2.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out