Collection: Fruit

Fresh farm sourced fruit
64 products
  • Apples, Fuji 5 Ct.
    Regular price
    $4.99
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apples, Gala 5 Ct.
    Regular price
    $5.49
    Sale price
    $5.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apples, Golden Delicious 5 Ct.
    Regular price
    $5.49
    Sale price
    $5.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apples, Granny Smith 5 Ct.
    Regular price
    $5.49
    Sale price
    $5.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apples, Organic Fuji 5 Ct.
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apples, Organic Gala 5 Ct.
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apples, Pink Lady 5 Ct.
    Regular price
    $5.49
    Sale price
    $5.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apples, Red Delicious 5 Ct.
    Regular price
    $4.99
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Avocado 4 Ct.
    Regular price
    $4.99
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Banana Bunch
    Regular price
    $2.99
    Sale price
    $2.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Banana, Organic Bunch
    Regular price
    $3.99
    Sale price
    $3.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Blackberries 6 Oz.
    Regular price
    $3.99
    Sale price
    $3.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Blueberries 6 Oz.
    Regular price
    $3.99
    Sale price
    $3.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Blueberries, Organic 6 Oz.
    Regular price
    $3.99
    Sale price
    $3.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Coconut, Young Thai 1 Ct.
    Regular price
    $2.99
    Sale price
    $2.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Fresh Cuts, Cantaloupe Chunks 12 Oz.
    Regular price
    $3.99
    Sale price
    $3.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Fresh Cuts, Fruit Salad 12 Oz.
    Regular price
    $6.99
    Sale price
    $6.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Fresh Cuts, Fruit Salad 5 Lbs.
    Regular price
    $20.00
    Sale price
    $20.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Fresh Cuts, Honeydew Chunks 12 Oz.
    Regular price
    $6.99
    Sale price
    $6.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Fresh Cuts, Pineapple Chunks 12 Oz.
    Regular price
    $4.99
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Fresh Cuts, Watermelon Chunks 12 Oz.
    Regular price
    $4.99
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Grapefruit 3 Ct.
    Regular price
    $2.99
    Sale price
    $2.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Grapes, Seedless Black Locally Grown 2 Lbs.
    Regular price
    $6.99
    Sale price
    $6.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Grapes, Seedless Green Locally Grown 2 Lbs.
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Grapes, Seedless Red Locally Grown 2 Lbs.
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Kiwi 1 Lb.
    Regular price
    $2.99
    Sale price
    $2.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Kiwi, Gold 1 Lb.
    Regular price
    $3.19
    Sale price
    $3.19
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Kiwi, Organic 1 Lb.
    Regular price
    $3.99
    Sale price
    $3.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Lemons, 1 Lb. Locally Grown
    Regular price
    $2.99
    Sale price
    $2.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Limes 5 Ct.
    Regular price
    $2.49
    Sale price
    $2.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Mango 2 Ct.
    Regular price
    $3.99
    Sale price
    $3.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Melon, Cantaloupe Locally Grown
    Regular price
    $2.49
    Sale price
    $2.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Melon, Honeydew Each Locally Grown
    Regular price
    $2.99
    Sale price
    $2.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Melon, Orange Flesh
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Melon, Watermelon Seedless Each Locally Grown
    Regular price
    $7.99
    Sale price
    $7.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Nectarines, White 5 Ct. Locally Grown
    Regular price
    $4.99
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Nectarines, Yellow 5 Ct. Locally Grown
    Regular price
    $4.99
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Oranges, 3 Lb.
    Regular price
    $4.99
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Oranges, Organic Valencia 5 Ct.
    Regular price
    $6.45
    Sale price
    $6.45
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Oranges, Valencia 5 Ct.
    Regular price
    $4.99
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out